top of page

pole Namiotowe

 

2 x Sektor plus  pole namiotowe do 3 dużych namiotów.

 

"Nasz Sektor Plus to coś więcej niż zwykłe pole namiotowe. To dwa wyjątkowe, prywatne miejsca, oddzielone rowem z wodą i połączone urokliwymi mostkami. Każde z nich może pomieścić trzy duże namioty, a do dyspozycji gości pozostaje również wiata z pełnym wyposażeniem - lodówka, prąd, kuchenka gazowa i czajnik elektryczny, a nawet miejsce na ognisko. To niezwykle magiczne miejsce, które oferuje nie tylko piękno natury, ale także komfort i funkcjonalność. Sektor Plus jest stworzony z myślą o miłośnikach namiotów, którzy cenią sobie przestrzeń, prywatność i wygodę. Zapraszamy do odkrywania magicznej atmosfery naszego Sektoru Plus."

 

Zapraszamy serdecznie!!!

Na naszym polu namiotowym znajduje się 20 miejsc namiotowych:

"Zapraszamy do odkrycia naszego pola namiotowego!

Nasz kemping jest wyposażony we wszystko, co niezbędne, aby zapewnić komfortowy pobyt na łonie natury. Oferujemy dobrze utrzymane sanitariaty - 3 toalety i 3 prysznice, a także pralkę dla naszych gości. Znajdziecie tu także wiatę letniskową, zaopatrzoną w kuchenkę gazową, lodówkę i dostęp do prądu oraz WiFi.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy plac zabaw, a dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas - boisko do siatkówki. Nasze pole namiotowe położone jest w bliskiej odległości (500 m) od Jeziora Łebsko, gdzie znajduje się pięknie zagospodarowana plaża z pomostem.

bottom of page