top of page
LOGO_50%.png

Regulamin pobytu

LOGO_50%.png

        Serdecznie witamy na naszym Campingu U WOJA – wyjątkowym miejscu w malowniczym Parku Słowińskim. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z treścią niniejszego regulaminu i przestrzeganie zasad pobytu w nim zawartych.

 

 1. Doba trwa od godziny 15:00 w dniu przyjazdu do godziny 11:00 w dniu wyjazdu.

 2. Dokonując rezerwacji Gość zobowiązany jest uiszczenia zadatku nie mniejszego niż 20 % od całego kosztu pobytu. Podczas meldowania Gość zobowiązany jest do uregulowania dopłaty do pełnej ceny za cały pobyt. W przypadku odwołania rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi.

 3. Uiszczenie opłaty za pobyt jest równoznaczne z akceptacja regulaminu pobytu.

 4. Przy zameldowaniu Gość otrzymuje klucze do wynajmowanego domku, które należy zwrócić w dniu wyjazdu w recepcji lub osobie do tego upoważnionej. W przypadku zniszczenia lub zgubienia kluczy pobierana będzie oplata w wysokości 50,- PLN (koszt wymiany zamka).

 5. W przypadku skrócenia pobytu przez Gości opłata za niewykorzystane noclegi nie podlega zwrotowi.

 6. Od godziny 23:00 do godziny 6:00 dnia następnego na terenie ośrodka obowiązuje cisza nocna, której należy przestrzegać.

 7. Zabrania się bez uprzedniej zgody właścicieli ośrodka przyjmować w domku na nocleg lub pobyt dzienny dodatkowych osób traktując ich jako swoich Gości.

 8. W każdym domku istnieje możliwość dokwaterowania dodatkowych osób. Cena pobytu wynosi 20,- PLN za 1 dobę.

 9. Pobyt dzieci i młodzieży do lat 18 w ośrodku dozwolony jest wyłącznie pod opieka osób dorosłych. Dzieci bawiące się na terenie ośrodka powinny pozostawać cały czas pod opieka osób dorosłych. W razie jakiegokolwiek nieszczęśliwego zdarzenia z udziałem dziecka pozostawionego bez opieki, odpowiedzialność ponoszą wyłącznie rodzice i opiekunowie.

 10. W ośrodku akceptowane są zwierzęta domowe. Za pobyt zwierząt pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 5,- PLN za 1 dobę. Dopuszcza się pobytu maksymalnie 3 zwierzaków. Właściciel zobowiązany jest do sprzątania nieczystości po swoim pupilu oraz posiadania aktualnej książeczki szczepień.

 11. Gość zobowiązuje się do używania pomieszczeń i wyposażenia na terenie całego ośrodka zgodnie z ich przeznaczeniem oraz zachowania bezpieczeństwa w rozumieniu przepisów BHP i P-POZ.

 12. We wszystkich pomieszczeniach na terenie ośrodka obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.

 13. Rozpalanie ognisk dozwolone tylko w miejscach do tego wyznaczonych po uprzedniej zgodzie właścicieli ośrodka.

 14. Na terenie ośrodka zabrania się organizowania hucznych przyjęć bez uprzedniej zgody i wiedzy właścicieli, a także zaśmiecania i zakłócania porządku.

 15. Właściciele zastrzegają sobie prawo do natychmiastowego wymeldowania osób nadużywających alkoholu, zachowujących się agresywnie bądź będących pod wpływem środków odurzających.

 16. W trakcie pobytu Goście samodzielnie dbają o porządek, w związku z tym uprasza się o zachowanie czystości w zajmowanych domkach i na terenie całego ośrodka.

 17. Gość ma obowiązek poinformować personel lub właścicieli ośrodka o powstaniu ewentualnej szkody bądź zniszczeń. Za uszkodzenia mienia wyrządzone przez Gościa właściciele maja prawo do pobrania opłaty stosownej do wartości poniesionej szkody.

 18. Za prywatne rzeczy i mienie gości właściciele ośrodka nie ponoszą żadnej odpowiedzialności.

 19. Parkowanie i postój samochodów jest możliwe wyłącznie na miejscach wyznaczonych do tego celu.

 20. Internet WI-FI jest dostępny na terenie ośrodka i jest bezpłatny.

 21. Za pobyt Gości poza Ośrodkiem Wypoczynkowym "Uwoja" właściciele nie ponoszą żadnej odpowiedzialności.

 22. Osoby naruszające zasady powyższego regulaminu mogą być zobowiązane do natychmiastowego opuszczenia ośrodka bez zwrotu żadnych kosztów.

 23. Regulamin wchodzi w życie z dniem 31.08.2019 r.

bottom of page